Anime dünyasında ipleri geren açıklama!

Drag dünyasının parlayan yıldızı, anime karakterlerinin bu rekabetçi platformda nasıl bir performans sergileyebileceklerine dair ilginç görüşlerini paylaştı. Bu benzersiz bakış açısı, anime ve drag kültürlerinin kesişiminde heyecan verici bir tartışma başlattı.

Drag dünyasının kraliyet ailesinden biri olan Aquaria, makyaj sanatçısı, model ve performans sanatçısı kimlikleriyle tanınırken, 2018’de RuPaul’s Drag Race’in 10. sezonunu kazanarak ününe ün kattı. Pokémon ve Yu-Gi-Oh! gibi anime serilerine olan aşkını sık sık dile getiren Aquaria, hatta Neon Genesis Evangelion’dan Shinji Ikari olarak cosplay yapmış bir anime hayranıdır. Doğal olarak, bu yılın Crunchyroll Anime Ödülleri’nde turuncu halıda yürüyen onlarca ünlüden biri de oydu.

Polygon, etkinlik sırasında Aquaria ile bir araya gelme şansı buldu ve onlardan moda anlayışlarının arkasındaki anime ilhamlarını, büyürken izledikleri formatif anime deneyimlerini ve en önemlisi, hangi anime karakterinin RuPaul’s Drag Race’i kazanma şansına sahip olduğunu öğrendi. Cevap: Pokémon’dan Team Rocket’in James’i, elbette!

Anime dünyasında ipleri geren açıklama!

Aquaria, Polygon’a, “Açıkçası Pokémon’dan Team Rocket’in James’i,” dedi. “Her bölümde bir Pikachu’yu veya başka bir Pokémon’u kapmak için hızlıca drag yapması gerekiyor. Drag’i her zaman yaratıcı, benzersiz, cesaret verici ve gerçekten yetenekli.”

Bu yılki Crunchyroll Anime Ödülleri, Megan Thee Stallion, Dallas Cowboys futbol yıldızı DeMarcus Lawrence, The Marvels’tan Iman Vellani gibi isimlerin de yer aldığı yıldızlarla dolu bir etkinlikti.

Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonu, 2018’de My Hero Academia’nın sekiz ödül rekorunu kırarak, anime yılının dahil toplamda 11 ödül kazanarak geceye damgasını vurdu. Bu yılın adayları için 34 milyondan fazla oy kullanıldı, ancak en önemli oy, James için Aquaria’nınkisiydi. Team Rocket yine havalanıyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x